ÖVRIGT / Diverse / Campingspis + våg + koppar 6798025
*
nr 679 8025
Campingspis + våg + koppar
50-tal, Radius, Lindells & Mepal
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:33:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 23:42:08
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingspis koppar lindells & mepal radius våg
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22
*
Campingspis + våg + koppar
Läs mer om 50-tal
nr 679 8025
Campingspis + våg + koppar
50-tal, Radius, Lindells & Mepal
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 23:42:08 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingspis koppar lindells & mepal radius våg
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22